12 Haziran 2010 Cumartesi

Güzel Olmuş Mu?

Farkeden var mı bilmem ama ben az önce blog şablonumu değiştirdim :) Gerçi bir öncekinden çok da farklı değil :D O da beyaz zemin idi. Ben sadelikten yanayım. Karman çorman şablonları pek sevmiyorum. Çok göz yoruyor. Çiçekler böcekler uçuşan blogları gezmeyi de pek sevmiyorum.
Epeydir bloga birşey yazmıyorum farkındaysanız. Günlerim koşturmacayla geçiyor işte. Aslında pek birşeye koşturdugum yok ama işyerinde beyin yorgunluğu olunca, kafamda yazılmayı bekleyen birçok şey olmasına rağmen bunları yazıya dökmeye vaktim ve halim olmuyor. Zaten yaklaşık 10 gündür falan bilgisayar da bozuk.
Yazmadıgım günler içerisinde eşimin dayısının nikahını da gerçekleştirdik. Biraz daha beklese evde kalacaktı, onu da everdik gitti. Çok cici bir çift oldular maşallah. Hep mutlu olmalarını dilerim.
İşim konusunda da birtakım değişiklikler olacak inşallah. Kesinleşip de başlayabilirsek onu da anlatırım size. O zaman blogum da dahil olmak üzere birçok şeye vakit bulabileceğim inşallah. Mesela güzel yemekler hazırlayıp güzel sofralar kurarak davetler verebilmeyi sabırsızlıkla bekliyorum :) İlk sırada da aylardır bize gelebilmeyi bekleyen ve doya doya muhabbet etmek için sabırsızlandığım, çok özlediğim canım lise arkadaşlarım var. Bakalım artık... Bizler kafamızda geleceğe dair planlar kuruyoruz ama gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bir Allah biliyor.

Bunun yanında, yıllık iznimi de 4x4x4x4x4x4x4 gözle bekliyorum :) Gece vakti yada sabahın çok erken saatlerindeki o tatlı serinlikte otelin şezlongunda uzanıp dalga seslerini dinlemek istiyorum artık. Denize girmesem de olur. Zaten yüzme bilmiyorum :D Öğrenmeyi çok çok istediğim birkaç şeyden biridir yüzmek. Zavallı ben, anca havuza girip, demirlerine sıkı sıkı yapışarak havuz içerisinde bir tur atıp yine sıkı sıkı tutunmuş halde oturmakla geçiriyorum tatildeki yüzme (?) aktivitemin tamamını :D
Bu yaz Didimdeki rezervasyonumuzun haricinde, birkaç yeri daha göresimiz var. Mesela Datçayı çok istiyorum. Şirince, Alaçatı... Karadeniz turu da istiyorum :) İstiyorum da istiyorum ama vakit ve para faktörlerini düşünmememem lazım tabi :)
Bi selam verip gidecektim güya ama çenem düştü. Ben gideyim şimdi ama en kısa zamanda varlığımla yine şereflendirmeyi düşünüyorum sizleri :P
Bu arada, yarın başlayacak olan üç ayların (Recep-Şaban-Ramazan) da hepimize hayırlar getirmesini, mazlumları sevindirip zalimleri uslandırmasını diliyorum Rabbimden. Hayır dualarımızı esirgemeyelim birbirimizden.

Foto Kaynak.

7 yorum:

bir güzel çift dedi ki...

blogta sadelik en güzeli ve senin şablonunda çok hoş...Tatil,tatil,tatiiiilll...bizim tatile az kaldı :)) saydığın yerlere umarım gidersin en kısa zamanda,özellikle Alaçatı haftasonları en çok kaçtığımız yer...güzel bir tatil senin olsun inş...

kirazzade dedi ki...

Bir güzel çift, teşekkür ederim. Bir haftasonu Alaçatıda görüşürüz belki bu yaz :)

ümmühan dedi ki...

Önceki şablonundan pek bi farklı olmamış bence ama güzel hayırlı olsun, değişmeye cesaret edebilmişsin
Size gelelim inş. da sen sofralar donatmasan da olur bize :D seni görelim yeterki , öpüyorum canm

kirazzade dedi ki...

Öncekinden pek farkı olmasın diye bunu seçtim zaten Ümmüş :) Aman siz bi gelin de sofra mofra yok zaten size :D

Kbr-Bhdr dedi ki...

önceki şablonu blmiorum ama bu hoş olmuş:)
ahh ahh tatil için bnnmde ne planlarım var ama malum nişanımız var zor olcek gibisi:/
öpüorum tatlım.

kübik:)

YeMeK vAkTi dedi ki...

şablon harika..

yeni yazılarını bekliyorum:)

merve demirdöken dedi ki...

alaçatı ya 2 hafta kadar önce gittim ilk defa mutlaka uğrayın derim.gezi yamıda bogumda bulabilirsiniz.şimdiden iyi tatiller: )