28 Şubat 2012 Salı

Fatih Camisi Kedileri Yırtık ile Pırtık :)

Ohh onca karlı havadan sonra miss gibi güneş var, gel şöyle uzanalım Pırtık.Gel gel, iyice gerinelim şöööyleee ooohhhh! Karnımız da tok. Bırak etrafa bakmayı hadi gerin sen de Pırtık!Kime bakıyorsun sen öyle yahu? Biri mi var? Bozma şimdi rahatımı.-Kim var dur ben de bakayım. Bana rahat yok. Ah Pırtık ah...-Ama Yırtık abi, biri bizi gözetliyor görmüyor musun?-Huuooopp abicim buyur, kime bakmıştın? İizn aldın mı da çekiyorsun fotoğraflarımızı? Bi rahat yok mu sizden bize?-Hadi ikile bakiiiim, bi daha görmiyim seni buralarda! Ha yiyecek falan getireceksen o ayrı tabi.-Hadi gel Pırtık, keyfimize devam edelim. Yat uzan şöyle.-Sağol Yırtık abi, sen olmasan naparım ben buralarda, annem yoooookkk babam yooookk, boynu bükük gariban bir kediyim ben. Geliyorum. Güneşin tadını çıkaralım hadi tembel tembel.

8 yorum:

nohut oda dedi ki...

:)) atlayacaklar üstüne pisst:)

kirazzade dedi ki...

Gülcan, hem tırstım hem sevdim :)

Özlem Can dedi ki...

off çok güzeller ama en çok efelenme pozlarına bittim :)

kirazzade dedi ki...

Serseri onlar yahu :) Keyiflerini bozmayagör :)

Syhn dedi ki...

:) ben çekemem hayvanlara bu kadar yaklaşıp mesela :)

kirazzade dedi ki...

Seyhan, eşim çekti bunları :) Ben pisi pisi deyip kendime baktırmaya çalışmakla meşguldüm :) ve atlayacaklar diye de korktum hakikaten :)

Zeynep'in Evi dedi ki...

İstanbulda otururken evim fatihteydi ve okula yürürken sık sık fatih camiinin içinden geçerdim ne çok kedi var burada derdim:) özlemişim:)

Unknown dedi ki...

merhabalar
sevgilerimi yolluyorum:)))))))))