17 Mart 2012 Cumartesi

Buradayım Merak Etmeyin

Gerçi merak eden yok sanırım, arayıp sormadığınıza göre :))
Geliyorum bloğa, "birşeyler yazmam lazım artık" diyorum. Sonra "dur bi bloglara bakayım önce" diyorum. Güncellenen her bloğa bakıyorum. Sonra taslaklarıma bakıyorum. Ve kapatıyorum :P
Önceden diğer bloglara da daha fazla yorum yazardım. Hala da yazmak istiyorum. Ama nedense yaklaşık bir yıldır, yaptığım yorumlarla ilgili bildirim gelmiyor bana. Önceden, yorum yaptığım posta yeni yorum yapıldıgında bana da mail geliyordu. Fakat artık yok :( Ne yaptım ne ettiysem düzeltemedim. Bildirim seçeneğini de işaretliyorum ama yok :( Başlarda, buna rağmen yapıyordum yine yorumlarımı. Ama sonra takip ettiğim bunca blog arasında hangisine hangi yorumu yaptığımın takibatını yapamayınca huzursuz oluyordum. Böyle böyle yorum yazmayı da bıraktım. Bir çaresini bilen varsa deyiversin hele.
Ha bir de, genelde twitterdayım be blog, kusura bakma tamam mı :)
House maceralarım da devam ediyor. Şuan 7. sezon 15. bölümdeyim. House'a iyiden iyiye gıcık olmaya başladım ama kendime de pek benzetiyorum :S Kendimi keşfetmeme sebep oluyor bu dizi :) Mesela ben şöyleyim biraz galiba:Amaaaannn öyle yada böyle yaşıyoruz işte bize DUR denilene kadar. Durmamız söylendiğinde hayır üzerine oluruz inşallah.
Gitmeden önce size evimden bir köşenin fotoğrafını göstereyim:deeeermişiiiimmm :P

Haydi güzel günleriniz olsun şu yukarıdaki ev gibi.

8 yorum:

вєуαz ℓαℓє dedi ki...

:)
amin amin..
ev resminin altında şaka şaka yazacağını sanmıştım,bildim sayılır değil mi:)
o duanızada amin..

kirazzade dedi ki...

:))) 40 kere söylersem olur belki böyle bir evim :P

вєуαz ℓαℓє dedi ki...

:)
o zaman daha otuzdokuz postun altında aynı resmi mi göstereceksinzi bize:)
..
olsun inş,ve huzurla sağlıkla oturun:)

kirazzade dedi ki...

hahah bak hiç öyle düşünmemiştim ben :))

Bucera dedi ki...

Seni merak ettim, yorumlarını özledim.....dön aramıza bacım. Twitter kesmez bizi, en azından beni yazığım kes kes kuşa dönüyor .

Sevgilerimle

kirazzade dedi ki...

ooo bucera aplamız :) bi merak edenimiz varmış demek :) her yeni yazınıza bakıyorum aslında ama yukarıda saydığım sebeplerden dolayı yrum yazasım gelmiyor kimseye. çünkü yorumumu takip edemeyince, sanki öylesine yazmışım da gerisi umrumda değilmiş gibi oluyor. cevaba tekrar cevap yazamıyorum zira :(

LaMa dedi ki...

house... seni ozliciiiizzzzz
(sanirim bu sana ilk blogtan yorumum!)

kirazzade dedi ki...

ya ben iki gündür açamıyorum house'u nedense. dizi seyrettiğim iki site var. onlarda da açılmıyor videolar :S