24 Şubat 2010 Çarşamba

Şipşak :)Cumartesi günü fotoğraf kursumuzun Kadıköyde dış çekim dersi vardı. Dış mekandaki ilk dersimizi gerçekleştirmiş olduk. Ufaktan ufaktan fotoğraf çekmeye başladık galiba. Benimkiler hala kötü oluyor gerçi :P Birsürü fotoğraf çektik. Dersten sonra ben çektiğim fotoğraflara baktım ve en kötülerini (ki %90'ına tekabül ediyor :P )sildim hemen. Ama meğer hepsini çıkartmamız gerekiyormuş. Çünkü bir dahaki derste bütün o çektiğimiz fotoğrafları değerlendirecekmiş hocamız :( Ve ben hatalarımın neler oldugunu öğrenebilecektim. Uyuz oldum kendime bir kez daha. Şimdi bir dahaki dış çekim dersini iple çekiyorum.
Size de bir iki fotoğraf sunuyorum. İdare eder işte :) Her türlü eleştireye açığım :DBu küçük ve cici kızcağız da martılara simit atıyordu. Bir kendi yiyor bir martılara veriyordu :)


Ekleme: Meğer bu küçük kızın da bloğu varmış efendim :) Dünya ne kadar küçük :)

15 yorum:

Ghanima dedi ki...

bloğunu takip ettiğim bir kız o linki de burada:)http://sibelinsu.blogspot.com/

sumeyye dedi ki...

yua bende ıstıyorum ama boyle ders..çorumda yok oyle hem o lınkle ırtıbat kurdum..of ya!! :(

kirazzade dedi ki...

Ghanima teşekkürler :) Ben de tereddüt ederek koymuştum fotoyu buraya. İnsanların izin almadan çektiğim fotolarını kullanmak istemiyorum pek. Zaten çekmiyorum da :) Şimdi annesine haber verdim :)
Sümeyye, sen de gel buralara :)

♥sibelinsu♥ dedi ki...

sabah sabah pek bi mutlu oldum..:)
isteseniz poz bile verirdik biz..:)

kirazzade dedi ki...

Ayyy ciddi misiniz :) Biz de süper fotolar çekerdik o zamn hocamızın da yardımıyla :) Tüh, keşke sorsaymışım. Ama çok havalı duruyordunuz çekindim valla :D Önyargılı olmamak lazımmış demek ki, heheh :)

♥sibelinsu♥ dedi ki...

Ne güzel olurdu...havalı mı suratsız mı ..tek başımıza genelde suratsız görünürüz..:)
Demek ders varmış ,ben de ne çok profesyonel makinayla çekim yapan var dedim..martılardan sandım..:)

kirazzade dedi ki...

O kadar çok değildik aslında :) 6kişi idik :) Bu Cumartesi de Sultanahmette var çekimimiz inşallah, bekleriz :) Siz de benim gibi Avrupa yakasında çalışıyorsunuz sanırım dimi?

♥sibelinsu♥ dedi ki...

Evet evet Avrupa yakasında...:)

kirazzade dedi ki...

Ve Anadolu yakasında oturuyorsunuz :) Cumartesileri de çalıştığı için ev işlerini hiç yetiştiremeyenlerdendiniz bir zamanlar :) Ben de öyleyim şuan :( Bloğunuzu en başa kadar okudum da :D

ümmühan dedi ki...

şipşakçı fotoların güzel şu prensesin bloğuna ben de bakayım dur, merak ettm

kirazzade dedi ki...

Mersi ümmüş :) o bloğa bak bence de :)

nohut oda dedi ki...

o nasıl bır makınadır sumeyye....

cok kıskandım su an ..bızde aynı yerde cekım yapmıstık..ama 2.cekımı hava muhalefetı nedenı ıle cok ıyı olmadı ..sız balata gıdın bence hatta bende katılırım haber verırsen:))

kirazzade dedi ki...

Nohutcum, maalesef o makina benim değil :D Kursiyerlerden birinindi sanırım. Yada hocanınki. Balat'a gider miyiz bilmiyorum ama gidersek haber veririm sana :)

Ayşegül dedi ki...

tesadüfün böylesi.. :) ne güzel. bu hafta bu blog dünyası seni 2 kere şaşırtmış :)) bu arada o küçük kız da çok tatlıymış.maşallahh ona..

kirazzade dedi ki...

Evettt:) Dur bakalım daha kimler çıkacak karşıma :P